Intriguojantis papildytosios realybės žaidimas „Ingress“

„Niantic Labs“ sukūrė įdomų papildytos realybės žaidimą išmaniems įrenginiams – „Ingress“. Žaidimo esmė yra apsaugoti arba „nulaužti“ atsidariusius „portalus“ žemėje, per kuriuos į mūsų pasaulį gali persikelti „modeliuotojai“.

Pirmiausia žaidėjai turės pasirinkti, kuriai pusei atstovaus: saugos portalus ir prisijungs prie apsišvietusiųjų, ar bandys juos „nulaužti“ atstovaudami pasipriešinimo pajėgas.

Išmaniajame įrenginyje įjungus „Ingress“ žaidimą, tiek vienai, tiek kitai frakcijai reikės žemėlapyje ieškoti mistinės energijos. Suradę žaidėjai turės nuvykti į nurodytą vietą ir ją paimti (taip, žaidime reikės iš tiesų keliauti po apylinkes!). Surinkus pakankamai mistinės energijos, sekantis žaidimo etapas frakcijoms skiriasi. Apšviestieji gaus misijas nuvykti į tam tikras vietas ir sukurti portalus bei apsaugoti juos, o pasipriešinimo atstovai – juos sunaikinti. Yra galimybė žaisti ir grupėse.

„Niantic Labs“ įsikūrę po „Google“ sparnu, tad nenuostabu, kad šis žaidimas kol kas pritaikytas tik „Android“ operacinei sistemai. Žaidimas nėra skirtas tik JAV publikai (tačiau kai kuriose šalyse jis neveikia, pvz., Australijoje).

„Ingress“ šiuo metu yra uždaroje bandomojoje stadijoje, bet visi gali prašyti pakvietimo kodų.

15min.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite prisegti foto (tik JPEG) ;)

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.