Portalų kūrimo įrankis „Portal Recon“

Nuo 2015 m., kuomet Niantic atsiskyrė nuo Google, nebeliko galimybės agentams tiesiai iš skanerio fotografuoti ir pateikti naujus portalus. Visiems aktyviai pradėjus naudotis šia funkcija, laukiančių patvirtinimo portalų duomenų bazė išsipūtė iki milžiniškų apimčių ir niekas nebespėjo to atlikti ranka. O ir visi fotografuoti, pridavinėti visokias kebabibines pradėjo, kurios na niekaip nei su menu nei su vertybėmis neasocijuojasi…

Bet tik nustojus priiminėti naujus portalus įkūrimui, daugelis agentų pradėjo kaip niekad anksčiau matyti visur potencialiai tinkamus paminklus, išskirtinius pastatus 🙂 Kai kurie iš mūsų jau turėjo ir kažkurio lygio medalį „Seer“ už sėkingai įkurtus portalus, tad šiek tiek gailą, kad jis nebesitęsė.

Tačiau išaušo diena, iškart po 4-0jo Ingress gimtadienio, ir mus pasiekė žinia, kad Niantic testuoja projektą „Portal Recon“ – naujų portalų pateikimo, peržiūros ir patvirtinimo įrankį. Kol kas tik uždara beta-testavimo versija, veikianti tik San Franciske ir keliuose Japonijuos miestuose.

  • Įrankis kol kas bus pasiekiamas tik su pakvietimais ir tik 16-ą lygį pasiekusiems agentams, kas yra labai gerai – žmonės tiek laiko praleidę žaidime, tikrai geriausiai žinos kas verti tapti portalais, o kas ne.
  • Vertintojai turės nusistatyti savo pagrindinę vietovę, kurioje vertins portalų pasiūlymus, kurios nebegalės pakeisti ir dar vieną vietovę kurią gerai pažįsta ar nuolat lankosi (ją galės keisti kas 1 metus):

Pakviesti vertintojai turės atsakyti į aibę klausimų, pvz: „ar gera objekto fotografija“, „ar tai turėtų būti portalas“, „ar tikslus pavadinimas“, „ar šis objektas istoriškai reikšmingas“, „ar objektas vizualiai patrauklus“, „ar objekto vieta tiksli“, „ar portalas bus saugiai pasiekiamas“, „ar nesidubliuoja“ ir pan.

Ir tik keliems / keliolikai vertintojų pateikus savo įvertinimus, portalui – kandidatui surinkus tam tikrą pozityvų įvertinimą, tam tikras lagoritmas jau be žmonių įsikišimo jį aktyvuos, taps prieinamu visiems žaidėjams.

Pirmiausiai planuojama leisti bendruomenės vertintojams (kuriems taip pat rengiami apmokymai ir testavimas – ar tikrai gerai supranta kas yra geras portalas) peržiūrėti ir patvirtinti ar atmesti nuo seniau sukauptoje duomenų bazėje saugomus portalus, o vėliau (tikėkimės 2017 metais) vėl atsiras galimybė tam tikro lygio ir patirties agentams teikti naujus portalus!

FevGames.net

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite prisegti foto (tik JPEG) ;)

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.